Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Saç Ekimi alanında uzman doktorlar ve deneyimli kadromuzla, tam kapasiteli hastane ortamında, donanımlı ameliyathanelerimiz de, son teknoloji cihazlar ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

Estellia markası ile kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında başarılı operasyonlara imza attık, ve saç ekimi alanında iyi bir marka haline geldik.
Yurt dışından sağlık turizmi vesilesi ile gelen misafirlerimize sağlık hizmetlerinin yanında, Havaalanında karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul şehir turu fırsatını sağlayarak, misafirlerimizi özel olarak VIP kalitesinde ağırlamaktayız.

Önceliğimiz hastalarımızın memnuniyetini esas almak ve sağlık turizminde ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bir Saç Ekim Merkezi olmaktır.

Hastalarımızı hayallerindeki saçlarına kavuştururken, etik kurallardan ayrılmadan, hastalarımızın memnuniyetini daima en üst seviyelere çıkarmaktır.

Estellia ailesi olarak hastalarımıza karşı daima güler yüzlü samimi ve saygılı bir yaklaşımı benimser iyi bir ekip ruhu ile hastalarımızı yeniden sağlıklı saçlarına kavuşturmayı kendimize şiar edinir ve başarılarımızı onlarla paylaşırız.

Hastalarımızın saç problemlerine karşı, kişiye özel tedaviler uygulayarak, saç ekimi sonrasın da yardımcı ve koruyucu ek hizmetleri de kapsayan bir uygulama  ile başarıyı yakalayan bir Saç Ekim Merkeziyiz.

Farkımız

Estetik ve sağlığın çok hassas bir konu olduğunu biliyor. Bu konudaki tüm problemlerinize  burada mutlaka bir yanıt bulacağınıza inanıyoruz.

  • Global dünyayı dolaşıyor, Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor, okuyor, izliyor ve dünyadaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri, en yeni teknikleri yakinen takip ediyoruz.
  • Merkezimiz de en son teknoloji cihazlar yer alıyor; ekibimiz en ileri yöntemleri uyguluyor. Ülkemizde göz kamaştıran başarılı operasyonlara imza atıyoruz.
  • Estetik ve sağlığın çok hassas bir konu olduğunu biliyor. Bu konudaki tüm problemlerinize  burada mutlaka bir yanıt bulacağınıza inanıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Saç ekiminde hastanın yaşı önemlidir. Saç ekimi her hastaya özel planlanarak kişiye özel yapılmaktadır. Hastanın saç ekimi planlanırken saçların doğal görünüm kazanması için yaş önemlidir.

Saç ekimi operasyonları ortalama 6 ile 8 saat arası sürmektedir. Bu saat dilimine hastanın yemek ve ihtiyaç molaları dahildir.

Saç ekimi sonrasında hastamızın saçları 3. ay sonunda çıkmaya başlar ve 1 sene içerisinde bu süreci tamamlayıp doğal görünümüne kavuşuyor.

Saç ekimi öncesinde yapılan muayenede hastanın alım bölgesine çıplak gözle bakılarak, hastanın saç ekimi işlemine uygun olup olmadığı bu aşamada belli olmaktadır.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Ücretsiz muayene ve sorularınız için bizimle iletişime geçiniz...

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.