Sağlık ve estetik tarih boyunca tüm insanlar için oldukça ciddi ve hassas konular olmuştur. Hem estetik hem de sağlık içeren alanlarda hizmet vermek büyük bir farkındalık gerektirir. Estellia Hair Center olarak her misafirimize bu bilinçle yaklaşıyor ve etik kurallar çerçevesinde en başarılı sonuçları almak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dünyanın her yerinden Türkiye’ye gelen ve bizi tercih eden misafirlerimizin memnuniyeti, ne kadar iyi gittiğimizin en büyük kanıtıdır. Saç ekimi alanlarında titizlikle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar, kalite ve başarı ile adımızın anılmasına ve ismimizi marka haline getirmiştir.

şok dökülme süreci nedir?

Kuşkusuz bu başarı bir tesadüf değil. Estellia Hair Center ekibi olarak her zaman araştırıyor, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, son teknoloji ile donatılmış tam kapasiteli hastane ve ameliyathane ile hep hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmanız için çalışıyoruz.

Alan ne olursa olsun insana hizmette sadece uzmanlık ve teknolojinin yeterli olmayacağının bilincindeyiz. Bu nedenle samimiyet, saygı ve memnuniyet olmazsa olmazlarımız arasındadır. Hem uygulama sürecinde hem de sonrasında her adımda sizinle ilgilenerek size kusursuz bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yurt dışından gelen misafirlerimizi havalimanında karşılıyoruz; Konaklamadan tercümanlık hizmetlerine ve İstanbul şehir turuna kadar her aşamada VIP hizmet vermekteyiz. Estellia Hair Center ekibi olarak medikal turizmde ülkemizi başarıyla temsil etmek bizim için de önemlidir.

Estellia Hair Center olarak İstanbul’un en merkezi noktası Beşiktaş’ta; Uzman doktorlarımız ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılan saç ekimi uygulamalarıyla gurur duyacağınız bir imajla birleşiyor ve gururla anlatılabilecek sonuçlar elde ediyoruz.

Ar-Ge Çalışmalarını önemsiyor, tüm son teknolojik yenilikleri ve son teknikleri yakından takip ediyor, okuyor, izliyor ve yakından takip ediyoruz.

Merkezimiz en son teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ekibimiz en ileri teknikleri uygulamaktadır. Ülkemizde başarılı ve göz kamaştırıcı operasyonlara imza atıyoruz

Estetik ve sağlığın hassas bir konu olduğunu biliyoruz, burada tüm sorunlarınıza kesinlikle bir cevap bulabileceğinize inanıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Saç ekiminde hastanın yaşı önemlidir. Saç ekimi esas olarak her hastaya göre planlanır ve titizlikle yapılır. Saç ekiminin planlanması ve saçın doğal görünümü için hastanın yaşı oldukça önemlidir.

Saç ekimi operasyonları yaklaşık 6 ila 8 saat sürer. Bu zaman aralığı, hastanın yemek ve dinlenme gibi yaşamsal ihtiyaçlarını içerir.

Saç ekimi operasyonunun ardından üçüncü ayın sonunda saçlar çıkmaya başlayacak ve bir yıl içinde bu süreç tamamlanarak saçlar doğal bir görünüme kavuşacaktır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

iletişim

Telefon : +90 (542) 334 1865

Whatsapp :  +90 (542) 334 1865

E-posta : info@estellia.com.tr