Estellia Hair Center geçmişten günümüze kadar birçok farklı medeniyete kucak açmış ve pek çok kültürü bünyesinde barındırmış olan dünyanın göz bebeği İstanbul ‘un keyfini çıkarmanız ve rahatlamanız adına siz kararınızı verdiğiniz andan itibaren tüm organizasyonun planını yapar. Yolculuk gününden önce tüm program akışı size iletilir. Hangi saatte nereden alınacağınız hangi işlemler yapılacağı yemek saatinizden kullanacağınız ilaca kadar tüm ayrıntılar ile bilgilendirilir. Ana dilinizde tercümanlık yapacak olan temsilciniz tarafından saçlarınıza kavuşup evinize döndükten sonra da süreç bitene kadar iletişimde kalırsınız.

Şehrimize ulaştığınızda size sadece VIP olarak özel tasarlanmış araçlarımızda seyahat etmek 5 yıldızlı otelimizin tadını çıkartıp istirahat etmek yıllardır çözüm aradığınız saçlarınıza düzen içinde kavuşmak kalır.

Bu yöntem FUE Saç Ekimi (Follicular Unit Extraction) 2000’li yılların başında geliştirilmiş ve şuan uygulanan en yeni ve en güvenilir tekniktir. 

DHI saç ekimi, “Direct Hair Implantation” teriminin kısaltmasıdır. Saç ekimi tekniklerinden biri olan DHI de teknolojinin kullanıldığı..

Sakal erkek görünümünde önemli bir aksesuardır.Her gün sakal tıraşı olmak bir çok erkeğe zor gelebilir ama sakalın hiç olmaması erkekte ciddi sosyal olarak sıkıntı…

Özellikle bayanların sık yaptırdığı işlemlerden biri olan kaş ekimi lokal anestezi altında fue yöntemi ile yapılmaktadır. Kaşların dökülmesi, yanma vb. yokluğu..